«Страхова компанія «Оранта-Життя»

Приватне АТ «Страхова компанія «Оранта-Життя» – одна з найбільших на українському ринку та компаній, що найбільш динамічно розвиваються у сфері страхування життя.

Программа «Максимум»

Программа «Максимум»

Программа «Оранта-Life»

Программа «Оранта-Life»

Программа «Оранта-Защита+»

Програма «Оранта-Захист+»

Программа «Совершенство»

Програма «Досконалість»

Страхова компанія “Оранта-Життя” пропонує:

широкий спектр сучасних та затребуваних програм страхування життя, які засновані на традиціях та досвіді провідних світових фахівців цієї галузі та забезпечують Клієнтам необхідний рівень соціального захисту.

Компанія була заснована 26 травня 1998 року і діє на підставі безстрокової Ліцензії Державної Комісії з регулювання ринків фінансових послуг України (АВ №469896 від 30.07.2009).

Страхова компанія «Оранта-Життя» дорожить своєю репутацією та довірою кожного Клієнта, який доручив нам оберігати свій спокій та бути гарантом впевненості у завтрашньому дні. Компанія вже понад 13 років надає послуги страхування життя фізичним особам та обслуговує провідні підприємства та організації України.

Статутний капітал Приватного АТ «СК «Оранта-Життя» складає 80 млн грн.

Одним із стратегічних завдань компанії є розвиток всіх можливих каналів дистрибуції страхових продуктів, включаючи банківське страхування, співпрацю зі страховими посередниками та продажі через альтернативні канали.

Застрахуватися на всі випадки життя

Приватне АТ «Страхова компанія «Оранта-Життя» пропонує індивідуальний тариф для кожного клієнта.