Категорії
Новини

Стратегії для інвестора-початківця

Інвестування – це системна історія, це не питання успіху, хоча насправді успіх – це питання досвіду. Вам буде везти, якщо ви працюватимете, чим більше ви будете працювати, тим більше везтиме. Існує багато різних інвестиційних фішок, інструментів.

Виділимо 4 прості правила, якщо ви хочете заробляти на активах. Тобто дуже простий спосіб, як створити пасивний дохід – треба купити активи. Такий якийсь неочевидний інсайт, його можна створити, але найшвидший спосіб – це купити. І перше, що варто враховувати – це необхідно купувати активи нижче за ринок. Відповідно, перше правило – купуй активи нижче за ринок, це стосується цікавих можливостей. Друге – знайдіть попит на продаж, тобто недостатньо щось купити нижче за ринок, потрібно переконатися, що інші люди хочуть і готові це купувати по ринку, тому що це може бути і не так. Третє – знайдіть попит на оренду, тобто якщо не виходить швидко продати, переконайтеся, що це можна здавати в оренду. І, нарешті, четверте, дуже просте правило, не втрачайте гроші. Якщо ви будете використовувати прості правила, ви завжди знаходитимете цікаві можливості, які по-перше не будуть втрачати гроші, по-друге, покупка нижче за ринок буде створювати дуже хорошу прибутковість, по-третє, якщо заздалегідь протестувати попит на продаж і попит на оренду, це дозволить сформулювати відразу кілька виходів. Якщо це нерухомість, це і продаж нерухомості, і подобова оренда і тривала оренда. 

Инвестирование

Друга історія щодо цікавих можливостей – це асиметричне співвідношення ризик/прибутковість. Існує  так звана ризикована стратегія, де інвестиції можуть втратити своє тіло. Завжди необхідно знаходити асиметричне співвідношення: тобто або ризик втрати набагато нижчий, ніж потенційна доходність, або там ризик втрати однаковий з ризиком доходності, але при цьому існує можливість. гроші збільшити у 10, у 20 разів.

Існує також стандартна класична інвесторська стратегія цікавих можливостей, просто купуєте активи і їх тримайте на все життя. Якщо ви націлені на більш довгий горизонт, відразу знижуються всі ризики. Тут слід розуміти, що є кілька базових принципів інвестування. Перший принцип – це дисципліна, потрібно ставитися до цього серйозно, не просто як ти випадково там раз на місяць згадав, почав інвестувати. Потрібно підходити до цього питання дисципліновано, має бути фінансовий план. Другий принцип – це регулярність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Останні записи